avukatlar

"Av. Beyhan Kaplan Güler ve Av. Tolga Güler hakkında bilgiler"

Av. Beyhan KAPLAN GÜLER

Ulusal ve uluslararası alanda hukuki danışmanlık, avukatlık ve arabuluculuk hizmetleri vermektedir. Boşanma Hukuku ve arabuluculuk uygulamaları üzerine yazılmış "Boşanmanın Hukuki Sonuçlarında Arabuluculuk" isimli kitabı söz konusu alanda ön planda yer alan eserler arasında bulunmaktadır.

Yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilerin gayrimenkul, miras ve aile hukukuna ilişkin sorunlarının yanı sıra özellikle fikri sınai mülkiyet hukuku, marka patent tescili, bankacılık- finans hukuku icra takipleri, tüketici hukuku , ticaret hukuku, yabancı yatırımlar, sözleşmeler hukuku konularında da danışmanlıktan dava sonuçlanıncaya kadar olan her türlü prosedürde hukuki destek sağlamaktadır.

Eğitim ve İş Deneyimi detayları için LinkedIn sayfasını ziyaret edebilirsiniz. »

+90 242 316 90 09 info@kaplanguler.com
Faydalı Linkler
Bu web sitesi; Türkiye Barolor Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9'da belirtilen, "Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda, avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık ünvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen "Avukatlık Meslek Kuralları"na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir." ilkesine dayanılarak hazırlanmıştır.

Bu web sitesi ve içeriği oluşturan materyallerin kullanım hakları Kaplan Güler Hukuk Bürosuna aittir. İzinsiz kullanılamaz © 2013.
tasarım altantois