hakkımızda

"Antalya'da bulunan Kaplan Güler Avukatlık Bürosu, deneyimli kadrosu ile Uluslararası hukuksal anlaşmalık ve danışma ihtiyaçlarınızda hizmet sunmaktadır."

Antalya Muratpaşa'da bulunan Kaplan&Güler Hukuk Bürosu ulusal ve uluslararası alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir.

Yabancı müvekkillerimize Türkiye’de taraf oldukları her türlü dava ve tescil, başvuru işlemleri de dahil olmak üzere koordinasyon ve danışmanlık hizmeti sunmak, bu doğrultuda oturma - çalışma izinleri alınması , ilaç ruhsatı başvuruları, marka tescili ve sair dava dışı danışmanlık hizmetlerinin sağlanması. Uluslararası yazışmaların yapılması.

Yerli ve Yabancı müvekkillerin TPE nezdinde başvuru itiraz ve sair işlemlerinin yapılması, TPE ile gerekli yazışmaların yapılarak müvekkkilerin bilgilendirilmesi, yurt dışı tescil başvurularında kontakt ofisler aracılığıyla başvuruların gerçekleştirilmesinin koordinasyonu.

+90 242 316 90 09 info@kaplanguler.com
Faydalı Linkler
Bu web sitesi; Türkiye Barolor Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9'da belirtilen, "Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda, avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık ünvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen "Avukatlık Meslek Kuralları"na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir." ilkesine dayanılarak hazırlanmıştır.

Bu web sitesi ve içeriği oluşturan materyallerin kullanım hakları Kaplan Güler Hukuk Bürosuna aittir. İzinsiz kullanılamaz © 2013.
tasarım altantois